Veterinary Care Dog Adult Small Dog

 Veterinary Care Dog Adult Small Dog

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

SLEVA AŽ 20%

Nekastrovaní dospělí psi s hmotností do 10 kg, s citlivostí ústní dutiny nebo citlivým trávením. Nad 10 měsíců stáří.

331 Kč s DPH

Výrobce: Royal Canin

Efekt mechanického otěru suchých granulí o povrch zubů je zesílen přídavkem fosfátu sodného. Tato účinná látka váže vápník, čímž omezuje jeho koncentraci ve slinách v ústní dutině a nepřímo tak působí proti tvorbě a usazování zubního kamene.

Kombinace vysoce stravitelných proteinů (L.I.P.), dužiny cukrové řepy, rýže a rybího oleje zajišťuje zdravé zažívání a maximální stravitelnost krmiva.

Synergistické působení patentované směsi 4 vitamínů (kyseliny pantotenové, inositolu, niacinu a cholinu) a jedné aminokyseliny (histidin) k posílení efektivity kožní bariéry a k omezení iritace podporou syntézy ceramidů a potlačením transepidermálních ztrát vody.

Patentovaná směs synergistických antioxidantů s vysokým obsahem vitamínu E a C, taurinu a luteinu pomáhá zmírňovat poškození buněk způsobené oxidací a aktivitou volných radikálů.

Další informace

Malá plemena jsou obzvláště náchylná na struvitovou a kalcium oxalátovou urolitiázu. Tato predispozice může souviset s :

* menším objemem moči

* méně pravidelným močením

* vysokou koncentrací minerálů v moči

Logo S/O Index zaručuje, že dané krmivo zajišťuje takové složení moči, které brání tvorbě močových kamenů.

SLOŽENÍ:

Dehydratované drůbeží maso, kukuřice, rýže, pšeničná mouka, živočišný tuk, dehydratovaný vepřový protein, hydrolyzované živočišné proteiny, minerály, dužina z čekanky obecné, pšeničný lepek, rybí tuk, sojový olej, fruktooligosacharidy (FOS), DL-methionin, polyfosfát sodný, extrakt z měsíčku (zdroj luteinu).

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY:

 

ANALYTICKÉ SLOŽKY:

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info