Veterinary Health Nutrition Dog Urinary S/O Moderate Calorie Pouch

Veterinary Health Nutrition Dog Urinary S/O Moderate Calorie Pouch

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

SLEVA AŽ 20%

Kapsičky ve šťávě. URINARY S/O MODERATE CALORIE je kompletním dietním krmivem pro psy pro rozpuštění struvitových kamenů a omezení jejich opakované tvorby,

22 Kč s DPH

Výrobce: Royal Canin

URINARY S/O MODERATE CALORIE je kompletním dietním krmivem pro psy pro rozpuštění struvitových kamenů a omezení jejich opakované tvorby, a to na základě své schopnosti okyselovat moč, nízkému obsahu hořčíku a sníženému obsahu proteinů, které jsou však vysoké jakosti.

Před použitím se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře. Krmivo URINARY S/O MODERATE CALORIE se doporučuje krmit 5 až 12 týdnů k rozpouštění struvitových kamenů a 6 měsíců pro omezení jejich opakovaného výskytu. Vždy musí být k dispozici voda.

SLOŽENÍ:

Maso a živočišné produkty, vedlejší produkty rostlinného původu, obiloviny, oleje a tuky, bílkovinné extrakty, minerální látky, cukry, zelenina.

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY:

Vitamín D3: 180 mj., E1 (Železo): 2 mg, E2 (Jód): 0,2 mg, E4 (Měď): 1,8 mg, E5 (Mangan): 0,8 mg, E6 (Zinek): 8 mg - Technologické doplňkové látky: (regulátor kyselosti) Hydrogensíran sodný: 1,1 g.

ANALYTICKÉ SLOŽKY:

Protein: 8%

Obsah tuku: 3.6%

Hrubý popel: 1.5%

Hrubá vláknina: 1%

Vlhkost: 80%

Taurin (celkový): 0.1%

Vápník: 0.14%

Fosfor: 0.13%

Sodík: 0.24%

Hořčík: 0.01%

Draslík: 0.15%

Chloridy: 0.35%

Síra: 0.2%

Látky okyselující moč: síran vápenatý: 0.3%

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info