CanineCaviar Kelpa sušená na slunci 680g

CanineCaviar Kelpa sušená na slunci 680g

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Organická kelpa prokazatelně působí proti tvorbě zubního plaku a formování zubního kamene tím, že omezuje schopnost nepřátelských bakterií se zachytit na zubech a dásních

399 Kč s DPH

Výrobce: CanineCaviar

Omezuje vznik zubního plaku a napomáhá k narušení struktury již vzniklého zubního povlaku a kamene. Zubní povlak a kámen se tak stává měkčí a poréznější. Díky tomu povlak mizí a také je snadno mechanicky odstranitelný.

Pravidelné podávání kelpy dále velmi efektivně potlačuje nepříjemný zápach z tlamy, působí proti zánětům i krvácení dásní a předčasnému vypadávání zubů způsobeným nesprávnou hygienou zubů a dásní. Podávání kelpy je nezbytné u psů a koček, kterým jejich páníčci nečistí zuby mechanicky.

100% přírodní produkt. Mořská řada je 100% přírodní produkt, který lze využít pro BARF. Zlepšuje cirkulaci krve, metabolismus, posiluje imunitu, pomáhá ke zdravým kloubům.
Skvělý zdroj vlákniny

Canine Caviar Kelpo je kvělým zdrojem vlákniny. Kelpa od Canine Caviar je výborná i pro psy s měkčí stolicí nebo trpící průjmem.
Holistické krmivo

Canine Caviar norská kelpa sušená sluncem je holistické doplňkové krmivo pamlsky. To znamená, že byly speciálně navrženy pro optimální výživu a celkovou pohodu vašeho psa. Holistické krmivo a pamlsky pro psy nepoužívají zpracované ingredience nebo vedlejší produkty.
Bez lepku

Neobsahuje lepek. Jsou proto bezpečné pro psy s alergií na lepek a psy, kteří trpí epilepsií.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info