Zylkéne

Zylkéne

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Přírodní výrobek pro psy a kočky působící na bázi mateřského mléka s uklidňujícími účinky ke zvládání stresu a prevenci před jeho působením.

1565 Kč s DPH

Výrobce: Vétoquinol

Usnadňuje adaptaci na změny a pomáhá zvládat stres

Obsahuje alfa-kasozepin, přírodní bioaktivní peptid odvozený z mléka, navozuje uvolnění a relaxaci novorozeňat při sání mateřského mléka. Zylkéne® je doporučován pro použití u psů a koček, kteří reagují příliš bojácně nebo úzkostlivě. Zmírňuje úzkost, zlepšuje přizpůsobivost zvířat a podporuje obnovu jejich přirozeného chování. Podávání Zylkéne® začněte ještě před očekávanou událostí a pokračujte až do obnovení psychické rovnováhy zvířete.
Je úspěšně používán v situacích, které narušují komfort zvířat, jako jsou:

změny v domácnosti, nový domov, rekonstrukce
cestování, výstavy, návštěvy veterináře
hluk, bouřky, výbuchy zábavní pyrotechniky
separační úzkost, idiopatická inkontinence (jako doplněk komplexního řešení)

Zylkéne® zmírňuje úzkost, zlepšuje přizpůsobivost zvířat a podporuje obnovu jejich přirozeného chování. S podáváním Zylkéne® je nejlépe začít ještě před očekávanou událostí a pokračovat až do obnovení psychické rovnováhy zvířete. Kapsle mohou být podávány vcelku perorálně nebo může být jejich obsah smíchán s krmivem nebo s vodou.

Alfa-S1 kasein redukuje příznaky úzkosti bez jakýchkoliv vedlejších účinků, nemá nežádoucí sedativní efekt, není návykový a proto může být podáván zcela bez omezení všem psům a kočkám jakéhokoliv stáří, březím či laktujícím zvířatům i mláďatům.

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info